Galéria

Predstavujeme Vám galériu zostavenú našími klientami.

Videá

Fotografie

Orava (1)

... na výlete sme sa mali krásne. Pán vodič bol veľmi dobrý pán a samozrejme za veľa vďačíme Vám. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a prajem všetko dobré ...

Grécko Rhodos Euro Vilas Achilleas

… bola som s dovolenkou veľmi spokojná. Výborne sme mali už odlet z BA, do Grécka sme prišli už ráno okolo 9h a hneď po registrácii sme mohli využívať všetky služby. Stravovanie bolo dobré, bol dostatočne dlhý čas na raňajky, obed, večeru. Nebol problém s nájdením miesta na sedenie v reštaurácii. Jedlo nám stačilo, bol dobrý výber. Čašníci makali poriadne. Keď niečo došlo, hneď dokladali. Bar na pláži a pri bazénoch otvárali o 10h a fungoval do 18h (ak si dobre pamätám  ). Aj tam bola dobrá obsluha a jedlo aj nápoje. V bare na pláži nedávali sklenené nádoby, len plastové. Keďže bar fungoval do 18h, Izby mali slušne zariadené. Upratovali ich každý deň + vymieňali aj prádlo, uteráky. Zamestnanci na recepcii boli veľmi milí. Moja angličtina nie je dokonalá, ale nebol problém sa dohovoriť. Areál hotela je veľmi pekne upravený. Pláž je piesková, rozdelená na asi 3 časti. My sme boli len tam, kde boli lehátka a slnečníky. Odchod bol tiež výborne naplánovaný, tak sme ešte doobeda boli na pláži. Mali sme raňajky aj obed. V kľude sme sa pobalili, osprchovali, upratali izbu, odhlásili z hotela. Odhlásiť sme sa museli okolo 12h, ale služby sme využívali až do odchodu autobusom na letisko. Celkový dojem? Bola som spokojná. Oddýchla som si na 100%.
Janka : )

Zájazd Valtice

Dobrý deň, pani Belanová.
Chcela by som sa vám v mene všetkých účastníkov výletu do Ledníc a Valtíc poďakovať za pekne strávený deň. Všetci sme boli spokojní a dúfam, že aj vy. Ešte raz by som sa chcela poďakovať aj pani Kalivodovej, ktorá všetko pekne zorganizovala. Dúfam, že sa nám aj v budúcnosti podarí niečo podobné pripraviť. Prajem Vám pekný deň a veľa spokojných klientov.

Zájazd Taliansko

Milá pani Belanová,

chcem sa Vám poďakovať za výbornú spoluprácu s Vami a ústretovosť počas celého jednania pri vybavovaní zájazdu. A v mene účastníkov zájazdu vyjadriť spokojnosť s dobre pripraveným pobytom v Taliansku, výborným ubytovaním (veľké izby, blízko sa dalo občerstviť), spoľahlivú cestu zabezpečenú príjemnými šoférmi, ktorí nás bavili svojimi vtipnými príhodami počas dlhej cesty, vysoké odborné kvality sprievodcu pána Stanislava Šimka, ktorého zásluhou sme sa zase veľa dozvedeli o tejto krajine.Videli sme naozaj maximum čo sa dá stihnúť za čo vám ešte raz patrí obrovská vďaka.
Všetci ocenili vopred objednanú rezerváciu do Kolosea a vatikánskych múzeí, lebo stáť v tých dlhočizných radoch by sa nikomu nechcelo. Taktiež audio guide vo Vatikánskych múzeách bol super, lebo sme počuli v rodnej reči, čo vlastne v múzeu vidíme. Študenti mali veľký zážitok aj z kúpania v mori a plavby do Benátok.
Som presvedčená, že naši študenti budú mať na čo spomínať a zážitky im ostanú v pamäti ešte mnoho rokov. Mnohí povedali, že sa nechceli vrátiť domov, dokonca už počas spiatočnej cesty rozmýšľali, do ktorého kúta by sa radi vybrali a zvolili si Londýn (Anglicko). Potom cez veľké prázdniny by sme mohli dohodnúť mestá a miesta, ktoré by sme tam chceli navštíviť.

Ešte raz Vám ďakujem za všetko a na pamiatku pripájam pár spoločných fotiek.

S pozdravom
--
Mgr. Ivana ...

Pszczyna

*Trochu sme si so strážcom kaštieľa pokecali, vraj za tých vyše sto rokov čo tam stojí, niekedy má predsa len dlhú chvíľu...* Zámok nás všetkých doslova očaril, ako aj služby cestovky. S pozdravom dovidenia - na niektorom z vašich zájazdov. Anna ...

Južná Morava

...voľný deň sa dá stráviť rôzne, napr. aj výletom k našim susedom na Južnú Moravu. Tam sa uskutočnil zájazd prvú augustovú sobotu.
Prvá zástavka bola exkurzia do výrobne ovocných destilátov a alkoholických nápojov Rudolfa Jelínka vo Vizoviciach spojená s ochutnávkou , neskoršie sme sa pokochali v peknej prírode krásou Kateřinskej jaskyne a Moravského Krasu. Ale najväčší dojem u nás zanechal doteraz pre nás neznámy štátny zámok Lysice s krásnym bohatým interiérom a nádhernou zámockou záhradou s promenádnou kolonádou. Z tohto zámku pridávam aj fotografie... Vďaka za príjemný deň , ktorý sme strávili s Vašou CK .
Tonka s priateľmi

A

Termín:30.1.2015
autobus
Podrobnosti
od 450 €


Odber noviniek